" Víz nyomában projekt"

2013.02.13.
 | 
Koburger Emese

Kedves Szülők!

Március 7-én csoportunkban a pedagógiai napok keretén belül kerületi bemutató lesz, melynek témája a Víz nyomában. E napot és az aktuális heteket megelőzően is már mindennapjainkat a víz témaköréhez csoportosítjuk. Ehhez kérnénk az Önök segítségét, gyűjtőmunkában való részvételt. Szeretnénk jövő hét végéig bezárólag (február 22-ig) a vízvédelem, környezetvédelem, környezettudatos magatartásmód, vízi élőlények (állatok és növények), témához kapcsolható kis képeket kérni. Ezeket a képeket március 7-e előtt is fogjuk használni, illetve a bemutatón is (tablókészítés, játék). Ha esetleg van otthon a témához kapcsolható könyvük, lexikonjuk, amit a gyermekekkel közösen tudunk nézegetni, tanulmányozni, azt is szívesen fogadjuk. Segítségüket előre is köszönjük!!!

Emese néni és Erika néni

crossmenu