Varázsoljuk szebbé udvarunkat!

2012.11.22.
 | 
Koburger Emese

Kedves Szülők!

Az SZMK értekezleten elhangzottak szerint több közös programot szerveznénk Önökkel, családjukkal az idei nevelési évben.

Az első ilyen közös tevékenységünk jó idő esetén (ha nem esik az eső) november 30-án, pénteken lesz 14:30-tól 17:30-ig. A program az óvoda udvarának rendbe tétele (udvarrendezés, levélseprés). Megkérnénk azokat a családokat, akik részt vesznek ebben a közös, gyermekeink érdekeit is szolgáló munkában, hogy hozzanak 1 zsákot (ha van rá mód olyat, amelyet az önkormányzat minden évben ad ingyenesen saját logo-val ellátva, melyben ingyen elszállítják a zöld hulladékot).

Udvarunk esztétikusabbá tétele mellett ez egy remek alkalom egy kötetlen, közös beszélgetésre, teázásra is!

Szeretettel várjuk a vállalkozó szellemű Szülőket!

crossmenu