Tavaszi programok a Micimackó csoportban

2013.03.12.
 | 
Koburger Emese

Kedves Szülők!

Az elkövetkező időszakban az alábbi programok esedékesek csoportunk életében:

 • Március 14-én tartjuk óvodánkban a Március 15-i ünnepségünket. Erre a napra szeretnénk ünneplő ruhát kérni. Délelőtt folyamán az óvodai bábkör Huszármenet című előadással kedveskedik a gyermekeknek.
 • Március 19-én esedékes a színházbérlet következő, II. előadása Bagoly Rudi varázslója címmel.
 • Március 20-án délelőtt ellátogatunk a Kereszturyi iskolába a gyermekekkel közösen (nagycsoportos korúakkal).
 • Március 26-án Nyuszivárás tojáskereséssel egybekötve lesz szintén a Keresztury iskolában a délelőtt folyamán.
 • Március 27-én tartjuk óvodánkban a Nyuszi napot. Délelőtt az óvodai bábkör előadását nézik meg a gyermekek. Ezen a napon délután 1/2 4-től 1/2 5-ig húsvéti munkadélutánt tartunk, melyre mindenkit sok szeretettel várunk. A munkadélután végeztével szeretnénk egy rövid SZÜLŐI ÉRTEKEZLETet tartani, amely előreláthatólag 1/2 6-ig fog tartani.
 • Március 28-án, 29-én és április 2-án az iskolai tavaszi szünet miatt összevont csoportok lesznek
 • A XVI.dik Kőbányai Óvodás Sportnapok keretén belül egy 3 fordulós verseny sorozatot hirdettek meg, melyen mi is szeretnénk részt venni.Az időpontok a következőek: Április 6, április 26 és május 10. Erről a programsorozatról egy részletesebb tájékoztatót fogunk adni azoknak, akik részt fognak venni a versenysorozatban.
 • Április 9-én színházbérletünk III.dik előadását tekintjük meg Piroska és a farkas címmel.
 • Április 17-én és 18-án nyílt napot tartunk a leendő kiscsoportos óvodásoknak (délelőtt 9 és 11 óra között, valamint délután 1/2 4 és 5 óra között).
 • Április 18-án a Kékvirág óvodában Sakk- nap délelőtt lesz, melyre a résztvevőket Feri bácsi fogja kiválogatni és elkísérni
 • Május 6-a és 10-e között lesz az óvodai beiratkozás időpontja.
 • Május 28-án csoportunkkal szeretnénk ellátogatni a Mesemúzeumba.
 • Május 31-én délután 15:45 perckor lesz az Évzáró, Ballagás műsorunk

 

crossmenu