Szeptemberi programok a Micimackó csoportban

2015.09.11.
 | 
Koburger Emese

Kedves Szülők!

Szeptemberben az alábbi programok várhatóak csoportunk életében:

  • Szeptember 14-én hétfőtől heti rendszerességgel hétfői napokon úszás!!! Megkérünk mindenkit, hogy hozzák a megfelelő felszerelést (törülköző, úszónadrág/ úszdressz, úszósapkam papucs, fülfájósoknak csepp!!)
  • Szeptember 18-a Autómentes nap Kőbányán. Csoportunk részt vesz egy kerületi játékos sportversenyen. Ezen a napon kérjük megfelelő, sportos ruhában adják be gyermekeiket a csoportba. Indulás a rendezvényre 7:45-kor!!! Megkérünk mindenkit, hogy legkésőbb 7:30-ra érjenek be, hogy meg tudjunk reggelizni s időben el tudjunk indulni. Ezen a napon NEM KELL benti játszós ruhába átöltöztetni a gyermekeket. EBédre visszaérkezünk az óvodába.
  • Szeptember 25-én délelőtt Szüreti mulatság, délután a Szülőkkel közös Kerítésfestés 14:00-tól, majd a nap végén Bogrács party 🙂

 

Emese néni, Andi néni és Valika néni

crossmenu