Programjaink 2018 tavasz-nyár

2018.05.04.
Széll Csilla

Előttünk álló programjaink a következőek:

• Udvarunk rendbetétele, udvarrendezés: május 11 (péntek)

Egész nap várjuk a vállalkozó szellemű szülőket egy jó hangulatú közös munkára, udvarunk szépítéséhez rendbe tételéhez.

• Évzáró ünnepség, játszó délután: május 24 (csütörtök) 1530

Erre az alkalomra kérjük, biztosítsanak gyermekeik számára alkalomhoz illő öltözetet. Az ünnepségre lehet hozni üdítőt, sós- és édes csomagolt süteményt, ropogtatnivalót, blokkal együtt. Szeretettel várjuk a hozzátartozókat.

• Óvodánk 40. születésnapja: május 30. (szerda) 1500-1800

Ezen a délutánon megemlékezünk óvodánk 40 éves fennállásáról, és egy ünnepi műsorral kedveskedünk az érdeklődőknek. A műsor után kezdetét veszi a gyermekek délutánja, ahol a Gépmadár naphoz hasonló különleges programokkal készülünk. Ezekhez a programokhoz a gyermekek csak szülői felügyelettel csatlakozhatnak. Az óvodapedagógusok részt vesznek a szervezésben, a programok lebonyolításában, ezért kérjük Önöket hogy már 1500-ra érkezzenek meg a gyermekekért. Ellenkező esetben az emeleti Cimbora csoport lát el ügyeletet aznap délutánra.  Lesz kézműveskedés, arcfestés, és sokszámos különlegesség. Várunk szeretettel minden kedves hozzátartozót.

• Június 4-től csoportunk szét lesz osztva az intézményünkben, mert építési munkálatok folynak majd a csoportban. Új beépített szekrényt kapunk.
  • Nevelés nélküli munkanap: június 15. péntek
  • Nyári zárás: június 25-július 20-ig, nyitás július 23. INTÉZMÉNYÜNK ZÁRVA TART ez idő alatt. Május 30-ig lehet ügyeletet kérni más intézményben a titkárságon. A nyitást követően intézményünk csökkentett létszámban  működik a szabadságolások miatt. Megértésüket köszönjük!
  • Nevelés nélküli munkanap: augusztus 27. hétfő
  • Tanév kezdete: szeptember 3 (hétfő)