Házirend a Keresztury Dezső Iskolában tartózkodás idejére

2013.06.17.
Koburger Emese

Tájékoztatjuk Önöket a következő fontos tudnivalókról:

• 2013. június. 19-től a Keresztury Iskolában fogadjuk a gyermekeket.
  • Az iskola főbejáratának nyitvatartási rendje: reggel: 6.00-tól 10.00-ig
    délben: 12:30-tól 13.00-ig
    délután: 15.00-tól 18.00-ig nyitva van a főbejárat, a köztes időszakokban zárva a kapu! Csak a főbejáraton keresztül lehet közlekedni!
  • Az ebédlerendelés módja Ha reggel 8.30-ig szól a szülő, másnaptól tudjuk lemondani az ebédet. Feltétlenül jelezni kell, hogy mettől, meddig kérik a lerendelést, és a továbbra sem jön a gyermek, akkor újra szólni kell. Lerendelni az előtérben lévő füzetben, kapuszolgálaton személyesen, vagy az alábbi mobiltelefonszámon lehet: 06-70-550-8670
  • A gyermekek ruháit névvel, jellel ellátott reklámtáskába kérjük elhelyezni, ezeket az osztálytermekben lévő fogasokra fogjuk felakasztani és a gyermekek ebből öltözködnek. A szülők az osztálytermek ajtajáig kísérhetik a gyermekeiket és ott átadják az óvónőknek.
  • Otthonról játékokat lehet behozni, szívesen fogadunk olyan játékokat, melyeket már nem sajnálnak, de még azért jó állapotban vannak (nem balesetveszélyesek!!!) és lehet velük játszani.
  • Az iskolában nincsen lehetőség otthonról hozott járművek (bicikli, roller, motor) tárolására, ezt kérjük vegyék figyelembe minden esetben, mikor reggel hozzák a gyermekeiket!
  • A szülők a délutáni érkezéskor elköszönés után az iskola udvarát kérjük elhagyni, távozás is a főbejáraton keresztül történik.

Július 29-től augusztus 31-ig lesz az óvoda szokásos nyári zárva tartása. A felújított óvoda szeptember 2-tól várja a régi és új gyermekeket, ezen a napon lesz először óvoda.!!!!!!

Óvodánkat az alábbi telefonszámon tudják elérni: 06-70-550-8670

Megértésüket, segítségüket és együttműködésüket köszönjük!

óvodavezető és dolgozók