Gomba csoport programjai

2017.10.09.
Széll Csilla

KEDVES SZÜLŐK!

Előttünk álló programjaink a következőek:

• Október 17 (kedd): 16:30 Szülői értekezlet, megjelenésükre feltétlenül számítunk!
  • Október 24 (kedd) : Nevelés nélküli munkanap, óvodánk nem tudja fogadni gyerekeket
  • Október 26 (csütörtök) : 8:30 Karácsonyi fényképezés, kérjük időben érjenek be gyermekeikkel a nyugodt reggeli érdekben, valamint olyan ruhát hozzanak, amelyben szeretnék majd látni őket a fényképeken.
  • Október 30-November 3: Iskolai őszi szünet lesz, óvodánk csökkentett létszámmal működik.
  • November 10 (péntek) Márton-napi táncházat tartunk a délelőtti órákban a tornateremben.
  • November 14 (kedd): 16:30 Márton-napi lámpás felvonulás. Erre az alkalomra szeretettel várjuk a kedves szülőket is!
  • December 6 (szerda) : Mikulás várás
  • December 13 (szerda) : 15:30 Adventi kézműves játszódélután, erre az alkalomra szeretettel várjuk a kedves szülőket, hogy együtt hangolódjunk az ünnepre.
  • December 20 (szerda) : Nevelés nélküli munkanap, óvodánk nem tudja fogadni a gyerekeket.
  • December 27-30 : Óvodánk ZÁRVA tart!