Aktuális! Járványügyi intézkedés - Rendkívüli szünet

2021.03.07.

Megjelent az emberi erőforrások minisztere Prof. Dr. Kásler Miklós 17/2021. (III.5.) EMMI határozata a köznevelési intézmények működését érintő egyes veszélyhelyzeti intézkedésekről, mely szerint:

Az óvodákban 2021. március 8-ától rendkívüli szünetet rendelnek el. A rendkívüli szünet utáni első munkanap 2021. április 7.

Az EMMI határozata módosításra került 18/2021. (III.6.), mely szerint a legszükségesebb esetben, különösen munkavégzés vagy a védekezésben való részvétel miatt ügyeletet kell biztosítanunk.

Kérem Önöket, hogy indokolt esetben ügyeletre vonatkozó igényüket a gepmadarovoda10@gmail.com email címre elektronikus úton juttassák el nekünk.  Az ügyelet igénylésének részleteiről a mai napon (03.07.) szintén elektronikus úton értesítem Önöket.

Megértésüket, türelmüket köszönöm.

Király Ildikó  intézményvezető