Szavazzanak óvodánkra! — 5 hozzászólás

1. A KŐBÁNYAI (X.ker.Budapest) GÉPMADÁR ÓVODÁRA SZAVAZOK, MERT EZ A LEGJOBB, LEGSZEBB, LEGSZUPEREBB OVI ÉS ITT VANNAK A LEGJOBB, LEGSZEBB, LEGSZUPEREBB DOLGOZÓK ÉS GYEREKEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Szerintem is a Gépmadár óvi a lag jobb és leg szebb mert az én lányaim is ide jártak és szerettek ide járni

3. Tiszta szívből hálás vagyok,hogy a gyermekeim ebbe az oviba járhatnak.Az ovónénik és a dadusok és mindenki aki az oviban dolgozik az ő odafigyelésük és szeretetük a gyerekek felé olyan kincs amit a gyerekeken szülők is látnak a fejlődésükben.Minden nehézségben, körülményben is a maximumot adták az átépítésnél.Az én gyerekeim imádnak az oviban lenni és ezért hálás vagyok,mert tudom,hogy a gyerekek napjai örömmel,játékos tanulással és sok programmal telnek szép új környezetben.Az én családom számára ez a Super ovi:))))

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.