Hozzászólások

Mini Manó, Tappancs és társai – képességfejlesztő magazinok — 7 hozzászólás

 1. Érdeklődnék, hogy kislányom amit kapott az iskolában Tappancs újságot, ajándékként mellékeltek volna egy titok tollat, de neki nem jutott. Nagyon szeretne egyet ő is, sajnos csak neki nem jutott. Az újságot kifizettük. Honnan tudnánk rendelni neki?
  Köszönöm
  Üdv.
  Tóth Mónika
  Jászberény

  • Kedves Mónika!

   Kérem, írja meg, melyik csoportba jár a kislánya és hogy hívják. A tollat igyekszünk pótolni, de legkésőbb a következő hónap elején meglesz. 🙂

   Üdvözlettel:

   Erberling Kinga

   • Kedves Kinga !

    Az unokáim részére én is szeretnék 2 db tappancs újságot titok tollal (világítós ?)
    Kérem irja meg hogyan lehet hozzájutni?
    Válaszát előre is köszönöm
    Ács Miklósné

    • Kedves Ács Miklósné!

     Amennyiben unokái a budapesti Kőbányai Gépmadár Óvodába járnak, talán tudunk segíteni(azért csak talán, mert az egy korábbi Tappancs szám, amelyhez a titoktollat mellékelte a Kiadó). Ha nem ide járnak, sajnos nem segíthetünk, akkor abban az intézményben érdeklődjön, ahová unokái járnak.
     Üdvözlettel,

     Erberling Kinga

 2. Birgés Anna Dorka
  Jászberény 5100 Sólyom u. 12.
  Jászberény Belvárosi Általános Iskola, 1.c
  Nagyon megköszönnénk, mert Anna várná a tollat:)
  Üdvözlettel Móni

 3. Kedves Mónika!

  Mi egy budapesti óvoda vagyunk, sajnos nem tudunk ebben önnek segíteni. Az iskolában iskolásoknak való Tappancsot árulnak, nálunk ovis Tappancs van. Azt javaslom, érdeklődjön gyermeke iskolájában, hogy ki foglalkozik a Tappancs újság terjesztésével,mert tőle tud tollat is kapni.
  Üdvözlettel,

  Erberling Kinga

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük